Menu

Katalog Bisk do pobrania

Katalog wszystkich produktów wchodzących w skład asortymentu marki Bisk, w tym armatury i zestawów natryskowych. (pobierz plik w formacie pdf. 10.25 MB)

Katalog 2010

Katalog Masterline do pobrania

Katalog zawiera szeroką ofertę produktów przeznaczonych dla klientów instytucjonalnych, od suszarek automatycznych, poprzez podajniki na papier i dozowniki mydła, po akcesoria dla niepełnosprawnych.Pobierz plik (2.68 MB)

Katalog Masterline

Katalog Nice Sea do pobrania

Katalog - dywaniki, zasłonki prysznicowe oraz kolekcje wolnostojące. Marka Nice Sea cechuje się różnorodnością wzorów i kolorów co powoduje, że każdy znajdzie tam coś dla siebie pobierz plik (6.12 MB)

Katalog dywaniki

4Garden

Katalog - 4Garden Akcesoria do ogrodu pobierz plik (6.12 MB)

Katalog dla ogrodu

Komentarze

Opinie o ADMIR EWA ŻYŁA

Cenniki do pobrania

  • plik excel
  • plik pdf
  • plik html

Admir - Akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe: Mydło i środki czyszczące:Profesjonalne środki czyszczące z linii Masterline pochodzącej od Bisk S.A. to produkty, które spełniają najbardziej wymagające kryteria i pozwalają pozbyć się raz na zawsze wszelkich zanieczyszczeń z łazienek. Są to preparaty, z których można korzystać zarówno w domu, jak i we wszelkich innych obiektach, na przykład w centrach handlowych, szkołach, ośrodkach sportowych, czyli wszędzie tam, gdzie bardzo ważna jest czystość i regularne usuwanie bakterii.

Na produkty w kategorii „profesjonalne środki czyszczące” składają się głównie wszelkiego rodzaju płyny. W atrakcyjnych cenach dostępne są między innymi płyny do usuwania nalotów mineralnych i kamienia, preparaty do mycia kabin prysznicowych i luster czy płytek oraz usuwania silnych zabrudzeń, jak również udrażniacze do syfonów i mydła w płynie. Zestawu środków pozwalających utrzymać łazienki w czystości dopełniają także akcesoria papierowe – jednorazowe ręczniki z celulozy, jak również ekonomiczne rolki papieru toaletowego. Wyposażenie łazienki w takie akcesoria pozwala w pełni kontrolować czystość tego pomieszczenia, które staje się higieniczne i przyjazne. Szeroki wybór tego rodzaju produktów pozwoli Ci dobrać dokładnie takie preparaty, jakich potrzebujesz w swojej łazience.

Kolekcja Masterline została stworzona w taki sposób, żeby odpowiadała na wszystkie potrzeby standardowych łazienek. Akcesoria Bisk pomogą nadać Twojej łazience luksusowy charakter godny pałaców i hoteli, a wszystko to w atrakcyjnej cenie, która nie zrujnuje domowego lub firmowego budżetu.


Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie dodatki i akcesoria do łazienki. Między innymi deski WC, podajniki na papier toaletowy, szafki wiszące oraz zestawy i komplety łazienkowe.

Sklep internetowy Shoper.pl