akcesoria łazienkowe, sklep internetowy, zestawy łazienkowe, zestawy łazienkowe Warszawa, dodatki łazienkowe, dodatki łazienkowe Warszawa, wyposażenie łazienek, wyposażenie łazienek Warszawa, komplety łazienkowe, komplety łazienkowe Warszawa, suszarki automatyczne, szafki wiszące warszawa, dozowniki do mydła

Twój koszyk jest pusty

Łączenie rozwiązań praktycznych i estetycznych to prawdziwa specjalność firmy Bisk S.A., która zajmuje się produkcją akcesoriów łazienkowych najlepszej jakości. Wszystkie dostępne produkty stanowią odpowiedź na wysokie wymagania klientów biznesowych i indywidualnych, dlatego już na pierwszy rzut oka widać, że niektóre z oferowanych akcesoriów wyróżniają się innowacyjnymi szczegółami.

 

Nawet kategoria na pozór mało interesujących akcesoriów – „uchwyty nad wannę” pokazuje, że praktyczne rozwiązania wcale nie muszą być nudne, choć ich forma skupia się głównie na dostarczeniu stabilnego oparcia dla kąpiącego się. Część z oferowanych uchwytów posiada także koszyczek na mydło, co pozwala zaoszczędzić nieco miejsca oraz maksymalnie wykorzystać możliwości uchwytu. Wszystkie dostępne uchwyty zostały wykonane z metalu pokrytego warstwą połyskującego chromu, który nadaje im szlachetny wygląd.
Kategoria tych produktów została przygotowana w taki sposób, aby mógł z niej skorzystać każdy, a więc uchwyty sprawdzą się nie tylko w łazienkach w naszych domach, ale też we wszelkiego rodzaju ośrodkach rehabilitacyjnych, domach spokojnej starości czy centrach spa. Nieskomplikowana forma powoduje, że uchwyty te dobrze wtapiają się w każdą aranżację bez względu na to, w jaki stylu urządzona jest konkretna łazienka. Dbałość o każdy detal wykonania oraz staranny dobór materiałów użytych do produkcji powoduje, że wszystkie akcesoria pochodzące od firmy Bisk S.A. stanowią nieocenioną pomoc w pełnym wyposażaniu łazienki.

73
08
Netto: 59,41


37
90
Netto: 30,81


46
14
Netto: 37,51


72
80
Netto: 59,19


20
82
Netto: 16,93


37
90
Netto: 30,81