akcesoria łazienkowe, sklep internetowy, zestawy łazienkowe, zestawy łazienkowe Warszawa, dodatki łazienkowe, dodatki łazienkowe Warszawa, wyposażenie łazienek, wyposażenie łazienek Warszawa, komplety łazienkowe, komplety łazienkowe Warszawa, suszarki automatyczne, szafki wiszące warszawa, dozowniki do mydła

Twój koszyk jest pusty

Wyposażenie łazienek - dywany i maty łazienkowe:

Miękkie i ciepłe podłoże po wyjściu z wanny lub kabiny prysznicowej jest ważne dla większości z nas. Dywaniki lub maty łazienkowe to również zabezpieczenie przed poślizgnięciem się na wilgotnej nawierzchni. Marka Bisk S.A. proponuje akcesoria tego typu, które ze względu na różnorodność wzorów mogą zostać skrzętnie dopasowane do konkretnych łazienek.

Wszystkie produkty z kategorii Dywaniki łazienkowe zostały wyprodukowane z zachowaniem najwyższej staranności, dzięki czemu są tak funkcjonalne i pięknie prezentują się w łazienkach urządzonych w rozmaitym stylu.

Akryl i bawełna to podstawowe materiały wykorzystywane do produkcji dywaników marki Bisk. Dzięki przemyślanemu doborowi tworzyw, uzyskano akcesoria pozwalające na szybkie wchłanianie wilgoci, a do tego bardzo przyjemne w dotyku. Po wyjściu z kąpieli od razu staniesz na miłej i ciepłej powierzchni, która uchroni Cię przed upadkiem. Dzięki właściwościom absorpcyjnym, dywaniki pozwolą na wchłanianie wody z Twojego ciała, ale też pary wytwarzającej się w powietrzu. Co ważne, prawidłowo połączone włókna dywaników mają zdolność szybkiego wysychania.

Wielość kolorów i wzorów dywaników Bisk sprawia, że z łatwością wybierzemy ten, który najlepiej skomponuje się z wystrojem naszej łazienki. Wszystkie one będą też pasowały do łazienek znajdujących się w hotelach czy pensjonatach. Różnorodne desenie mogą łączyć się z aranżacją utrzymaną zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Dywaniki można dobierać w zestawy, dzięki czemu uzupełnimy nimi także łazienki o dużym metrażu.