akcesoria łazienkowe, sklep internetowy, zestawy łazienkowe, zestawy łazienkowe Warszawa, dodatki łazienkowe, dodatki łazienkowe Warszawa, wyposażenie łazienek, wyposażenie łazienek Warszawa, komplety łazienkowe, komplety łazienkowe Warszawa, suszarki automatyczne, szafki wiszące warszawa, dozowniki do mydła

Twój koszyk jest pusty

Wysyłka


Ponieważ asortyment wystawiony w sklepie sprzedajemy równoległe na naszych aukcjach w Allegro czas DOSTAWY zakupionego towaru Może się czasem nieznacznie wydłużyć z powodu chwilowego braku w naszym magazynie, dlatego termin realizacji może się przeciągnąć do następnej DOSTAWY, nie dłużej niż do 7 dni roboczych . Zatem Prosimy przed zakupem o wysłanie wiadomości z zapytaniem o dostępności towaru.
Tel. 602-266-580 lub e-mail admir@admir.pl

Gwarancja informacja


Bisk S.A. udziela 5 letniej gwarancji na szczelność i prawidłowe działanie korpusu baterii, na którą jest wystawiona karta gwarancyjna oraz głowicę i wężyki przyłączeniowe ponadto 2 letniej gwarancji na pozostałe elementy baterii (przełączniki natrysku, korki automatyczne, zestawy mocujące) - licząc od daty zakupu.

Certyfikaty i atesty na stronie producenta Bisk S.A.
Posiadamy zestaw wymaganych prawem atestów, certyfikatów i świadectw potwierdzających wysoką jakość produktów.