Menu

Katalog Bisk do pobrania

Katalog wszystkich produktów wchodzących w skład asortymentu marki Bisk, w tym armatury i zestawów natryskowych. (pobierz plik w formacie pdf. 10.25 MB)

Katalog 2010

Katalog Masterline do pobrania

Katalog zawiera szeroką ofertę produktów przeznaczonych dla klientów instytucjonalnych, od suszarek automatycznych, poprzez podajniki na papier i dozowniki mydła, po akcesoria dla niepełnosprawnych.Pobierz plik (2.68 MB)

Katalog Masterline

Katalog Nice Sea do pobrania

Katalog - dywaniki, zasłonki prysznicowe oraz kolekcje wolnostojące. Marka Nice Sea cechuje się różnorodnością wzorów i kolorów co powoduje, że każdy znajdzie tam coś dla siebie pobierz plik (6.12 MB)

Katalog dywaniki

4Garden

Katalog - 4Garden Akcesoria do ogrodu pobierz plik (6.12 MB)

Katalog dla ogrodu

Komentarze

Opinie o ADMIR EWA ŻYŁA

Cenniki do pobrania

 • plik excel
 • plik pdf
 • plik html

Admir - Akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe osobiste:Akcesoria łazienkowe to także akcesoria osobiste, które nadadzą Twojej łazience indywidualny charakter. Artykuły, które oferujemy naszym Klientom cechuje staranność wykonania, praktyczność oraz walory estetyczne.

W dziale AKCESORIA OSOBISTE znajdziecie akcesoria łazienkowe takie jak zestawy do kąpieli, myjki, urządzenia do masażu, szczotki czy też rękawice kąpielowe. Oferowane przez nas akcesoria łazienkowe prezentują się nadzwyczaj elegancko i ekskluzywnie. Mogą one być wykorzystywane jako ozdoba naszej łazienki, ale także jako stylowy prezent dla kogoś bliskiego.

Na szczególną uwagę zasługują oferowane przez nas osobiste akcesoria łazienkowe wykonane z naturalnych włókien soi i bambusa. Produkty te wyróżniają się szczególnymi właściwościami, bowiem mają bardzo korzystny wpływ na skórę. Zakupione u nas zestawy do mycia i masażu z dodatkiem włókna bambusa lub soi gwarantują wysoki stopień pielęgnacji ciała w zaciszu domowej łazienki. Naszym Klientom oferujemy bogaty wybór akcesoriów osobistych, które niezbędne są do pielęgnacji urody w zaciszu własnej łazienki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!


ZESTAWY DO MYCIA I MASAŻU
 1. ZESTAW DO MYCIA I MASAŻU Z DODAT. WŁÓKNA BAMBUS 725

  ZESTAW BAMBUS 6 akcesoriów Dlaczego bambus? Włókno bambusa jest bardzo delikatne i nie powoduje reakcji alergicznych. Posiada także naturalne właściwości oczyszczające, usuwające wolne rodniki i zmniejszające...

  brutto: 56.50 zł
  netto: 45.93 zł
 2. ZESTAW DO MYCIA I MASAŻU Z DODAT. WŁÓKNA SOJA 732

  ZESTAW SOJA 6 AKCESORIÓW Bogate w wartości odżywcze ziarna soi nadają produktom przyjemną, kaszmirową gładkość. Działają relaksująco na zmęczoną skórę. ZESTAW ZAWIERA: Myjka do twarzy...

  brutto: 56.80 zł
  netto: 46.18 zł
 3. Myjka bambus 2534

  Myjka Włókno bambusa jest bardzo delikatne i nie powoduje reakcji alergicznych. Posiada także naturalne właściwości oczyszczające, usuwające wolne rodniki i zmniejszające podatność skóry na proces...

  brutto: 7.30 zł
  netto: 5.93 zł
 4. Myjka - do pleców bambus 2533

  Szczotka do pleców Włókno bambusa jest bardzo delikatne i nie powoduje reakcji alergicznych. Posiada także naturalne właściwości oczyszczające, usuwające wolne rodniki i zmniejszające podatność...

  brutto: 10.40 zł
  netto: 8.46 zł
 5. Myjka - do pleców soja 2538

  Szczotka do pleców Zawiera bogate w wartości odżywcze ziarna soi nadają produktom przyjemną, kaszmirową gładkość. Działają relaksująco na zmęczoną skórę.

  brutto: 11.30 zł
  netto: 9.19 zł
 1. Myjka - gąbka bambus 2532

  Gąbka Włókno bambusa jest bardzo delikatne i nie powoduje reakcji alergicznych. Posiada także naturalne właściwości oczyszczające, usuwające wolne rodniki i zmniejszające podatność skóry na proces...

  brutto: 10.20 zł
  netto: 8.29 zł
 2. Myjka - gąbka soja 2539

  Myjka - gąbka zawiera bogate w wartości odżywcze ziarna soi nadają produktom przyjemną, kaszmirową gładkość. Działają relaksująco na zmęczoną skórę.

  brutto: 10.20 zł
  netto: 8.29 zł
 3. Myjka - pas do masażu pleców bambus 2531

  Pas do masażu pleców Włókno bambusa jest bardzo delikatne i nie powoduje reakcji alergicznych. Posiada także naturalne właściwości oczyszczające, usuwające wolne rodniki i zmniejszające podatność skóry...

  brutto: 14.50 zł
  netto: 11.79 zł
 4. Myjka - pas do masażu pleców soja 2540

  Myjka - pas do masażu zawiera bogate w wartości odżywcze ziarna soi nadają produktom przyjemną, kaszmirową gładkość. Działają relaksująco na zmęczoną skórę.

  brutto: 15.30 zł
  netto: 12.44 zł
 5. Myjka - rękawica do masażu bambus 2535

  Rękawica do mycia i masażu Włókno bambusa jest bardzo delikatne i nie powoduje reakcji alergicznych. Posiada także naturalne właściwości oczyszczające, usuwające wolne rodniki i zmniejszające podatność...

  brutto: 13.50 zł
  netto: 10.98 zł
 1. Myjka - rękawica do masażu soja 2536

  Rękawica do mycia i masażu zawiera bogate w wartości odżywcze ziarna soi nadają produktom przyjemną, kaszmirową gładkość. Działają relaksująco na zmęczoną skórę.

  brutto: 14.50 zł
  netto: 11.79 zł
 2. Myjka do twarzy bambus 2530

  Myjka do twarzy Włókno bambusa jest bardzo delikatne i nie powoduje reakcji alergicznych. Posiada także naturalne właściwości oczyszczające, usuwające wolne rodniki i zmniejszające podatność skóry na proces...

  brutto: 4.60 zł
  netto: 3.74 zł
 3. myjka do twarzy soja 2537

  Myjka do twarzy zawiera bogate w wartości odżywcze ziarna soi nadają produktom przyjemną, kaszmirową gładkość. Działają relaksująco na zmęczoną skórę.

  brutto: 5.00 zł
  netto: 4.07 zł
 4. Myjka soja 2541

  Myjka Zawiera bogate w wartości odżywcze ziarna soi nadają produktom przyjemną, kaszmirową gładkość. Działają relaksująco na zmęczoną skórę.

  brutto: 8.10 zł
  netto: 6.59 zł

Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie dodatki i akcesoria do łazienki. Między innymi deski WC, podajniki na papier toaletowy, szafki wiszące oraz zestawy i komplety łazienkowe.

Sklep internetowy Shoper.pl