akcesoria łazienkowe, sklep internetowy, zestawy łazienkowe, zestawy łazienkowe Warszawa, dodatki łazienkowe, dodatki łazienkowe Warszawa, wyposażenie łazienek, wyposażenie łazienek Warszawa, komplety łazienkowe, komplety łazienkowe Warszawa, suszarki automatyczne, szafki wiszące warszawa, dozowniki do mydła

Twój koszyk jest pusty
Zestawy łazienkowe - zestawy do aromaterapii:

W kategorii zestawy do aromaterapii znajdziemy szeroki wachlarz produktów, niezbędnych przy pielęgnacji ciała i ducha. Sprawdzą się w każdej łazience, w ciągu kilku chwil przemieniając ją w domowe spa. Aromaterapia to dział medycyny naturalnej, opierający się na leczeniu zapachem.

Odpowiednio dobrane aromaty nie tylko uprzyjemnią Twoją kąpiel, ale także pomogą Ci w odzyskaniu równowagi psychicznej i leczeniu określonych schorzeń. Firma Bisk S.A ma w swojej ofercie zarówno gotowe zestawy do aromaterapii, jak i pojedyncze komplety kadzidełek i olejków aromatycznych. Do zestawów dołączone są także dodatkowe akcesoria, takie jak podstawki pod kadzidełka, czy kominki do olejków. Bogaty wybór różnorodnych zapachów sprawia, że z łatwością znajdziesz wśród nich taki, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom i upodobaniom. Wszystkie zestawy są starannie zapakowane i prezentują się bardzo estetycznie. Możesz wykorzystać je zarówno jako wyposażenie własnej łazienki, jak i podarować jako prezent komuś bliskiemu. Eleganckie opakowania zdecydowanie podnoszą walory estetyczne zestawów. Produkty dostępne w kategorii Zestawy do aromaterapii z powodzeniem mogą pełnić rolę oryginalnej ozdoby, która nada Twojej łazience wyjątkowy charakter.

Wypoczywanie wśród starannie dobranych zapachów będzie jeszcze bardziej efektywne. Wszystkie produkty do aromaterapii marki Bisk S.A wykonuje się z najwyższą starannością, z wykorzystaniem wyłącznie wysokogatunkowych surowców, dzięki czemu zapachy są bardzo trwałe, a ich działanie niezwykle skuteczne.


DYFUZOR ZAPACHOWY LILIA – 03504

DYFUZOR ZAPACHOWY LILIA – 03504 ZESTAW DO AROMATERAPII Zestaw zawiera: Dyfuzor zapachowy (100 ml), Olejek o zapachu lilii, 8 pałeczek.

12
85
Brutto: 15,80

Chwilowy brak towaru

DYFUZOR ZAPACHOWY WANILIA – 03507

DYFUZOR ZAPACHOWY WANILIOWY – 03507 ZESTAW DO AROMATERAPII Zestaw zawiera: Dyfuzor zapachowy (160 ml), Olejek o zapachu wanilii, 10 pałeczek.

15
37
Brutto: 18,90

Chwilowy brak towaru