Twój koszyk jest pusty
Zestawy łazienkowe - zestawy do aromaterapii:

W kategorii zestawy do aromaterapii znajdziemy szeroki wachlarz produktów, niezbędnych przy pielęgnacji ciała i ducha. Sprawdzą się w każdej łazience, w ciągu kilku chwil przemieniając ją w domowe spa. Aromaterapia to dział medycyny naturalnej, opierający się na leczeniu zapachem.

Odpowiednio dobrane aromaty nie tylko uprzyjemnią Twoją kąpiel, ale także pomogą Ci w odzyskaniu równowagi psychicznej i leczeniu określonych schorzeń. Firma Bisk S.A ma w swojej ofercie zarówno gotowe zestawy do aromaterapii, jak i pojedyncze komplety kadzidełek i olejków aromatycznych. Do zestawów dołączone są także dodatkowe akcesoria, takie jak podstawki pod kadzidełka, czy kominki do olejków. Bogaty wybór różnorodnych zapachów sprawia, że z łatwością znajdziesz wśród nich taki, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom i upodobaniom. Wszystkie zestawy są starannie zapakowane i prezentują się bardzo estetycznie. Możesz wykorzystać je zarówno jako wyposażenie własnej łazienki, jak i podarować jako prezent komuś bliskiemu. Eleganckie opakowania zdecydowanie podnoszą walory estetyczne zestawów. Produkty dostępne w kategorii Zestawy do aromaterapii z powodzeniem mogą pełnić rolę oryginalnej ozdoby, która nada Twojej łazience wyjątkowy charakter.

Wypoczywanie wśród starannie dobranych zapachów będzie jeszcze bardziej efektywne. Wszystkie produkty do aromaterapii marki Bisk S.A wykonuje się z najwyższą starannością, z wykorzystaniem wyłącznie wysokogatunkowych surowców, dzięki czemu zapachy są bardzo trwałe, a ich działanie niezwykle skuteczne.


DYFUZOR ZAPACHOWY LILIA – 03504 ZESTAW DO AROMATERAPII Zestaw zawiera: Dyfuzor zapachowy (100 ml), Olejek o zapachu lilii, 8 pałeczek.

12
20
Brutto: 15,00


DYFUZOR ZAPACHOWY WANILIOWY – 03507 ZESTAW DO AROMATERAPII Zestaw zawiera: Dyfuzor zapachowy (160 ml), Olejek o zapachu wanilii, 10 pałeczek.

14
63
Brutto: 18,00