Twój koszyk jest pusty
Akcesoria łazienkowe osobiste:Akcesoria łazienkowe to także akcesoria osobiste, które nadadzą Twojej łazience indywidualny charakter. Artykuły, które oferujemy naszym Klientom cechuje staranność wykonania, praktyczność oraz walory estetyczne.

W dziale AKCESORIA OSOBISTE znajdziecie akcesoria łazienkowe takie jak zestawy do kąpieli, myjki, urządzenia do masażu, szczotki czy też rękawice kąpielowe. Oferowane przez nas akcesoria łazienkowe prezentują się nadzwyczaj elegancko i ekskluzywnie. Mogą one być wykorzystywane jako ozdoba naszej łazienki, ale także jako stylowy prezent dla kogoś bliskiego.

Na szczególną uwagę zasługują oferowane przez nas osobiste akcesoria łazienkowe wykonane z naturalnych włókien soi i bambusa. Produkty te wyróżniają się szczególnymi właściwościami, bowiem mają bardzo korzystny wpływ na skórę. Zakupione u nas zestawy do mycia i masażu z dodatkiem włókna bambusa lub soi gwarantują wysoki stopień pielęgnacji ciała w zaciszu domowej łazienki. Naszym Klientom oferujemy bogaty wybór akcesoriów osobistych, które niezbędne są do pielęgnacji urody w zaciszu własnej łazienki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!


ZESTAWY DO MYCIA I MASAŻU

Myjka Włókno bambusa jest bardzo delikatne i nie powoduje reakcji alergicznych. Posiada także naturalne właściwości oczyszczające, usuwające wolne rodniki i zmniejszające podatność skóry na proces...

5
93
Brutto: 7,30


Gąbka Włókno bambusa jest bardzo delikatne i nie powoduje reakcji alergicznych. Posiada także naturalne właściwości oczyszczające, usuwające wolne rodniki i zmniejszające podatność skóry na proces...

8
29
Brutto: 10,20


Myjka - gąbka zawiera bogate w wartości odżywcze ziarna soi nadają produktom przyjemną, kaszmirową gładkość. Działają relaksująco na zmęczoną skórę.

8
29
Brutto: 10,20


Pas do masażu pleców Włókno bambusa jest bardzo delikatne i nie powoduje reakcji alergicznych. Posiada także naturalne właściwości oczyszczające, usuwające wolne rodniki i zmniejszające podatność skóry...

11
79
Brutto: 14,50


Myjka - pas do masażu zawiera bogate w wartości odżywcze ziarna soi nadają produktom przyjemną, kaszmirową gładkość. Działają relaksująco na zmęczoną skórę.

12
44
Brutto: 15,30


Rękawica do mycia i masażu Włókno bambusa jest bardzo delikatne i nie powoduje reakcji alergicznych. Posiada także naturalne właściwości oczyszczające, usuwające wolne rodniki i zmniejszające podatność...

10
98
Brutto: 13,50


Rękawica do mycia i masażu zawiera bogate w wartości odżywcze ziarna soi nadają produktom przyjemną, kaszmirową gładkość. Działają relaksująco na zmęczoną skórę.

11
79
Brutto: 14,50


Myjka do twarzy Włókno bambusa jest bardzo delikatne i nie powoduje reakcji alergicznych. Posiada także naturalne właściwości oczyszczające, usuwające wolne rodniki i zmniejszające podatność skóry na proces...

3
74
Brutto: 4,60


Myjka do twarzy zawiera bogate w wartości odżywcze ziarna soi nadają produktom przyjemną, kaszmirową gładkość. Działają relaksująco na zmęczoną skórę.

4
07
Brutto: 5,00


Myjka Zawiera bogate w wartości odżywcze ziarna soi nadają produktom przyjemną, kaszmirową gładkość. Działają relaksująco na zmęczoną skórę.

6
59
Brutto: 8,10