Znajdujesz się w:

Menu

Katalog Bisk do pobrania

Katalog wszystkich produktów wchodzących w skład asortymentu marki Bisk, w tym armatury i zestawów natryskowych. (pobierz plik w formacie pdf. 10.25 MB)

Katalog 2010

Katalog Masterline do pobrania

Katalog zawiera szeroką ofertę produktów przeznaczonych dla klientów instytucjonalnych, od suszarek automatycznych, poprzez podajniki na papier i dozowniki mydła, po akcesoria dla niepełnosprawnych.Pobierz plik (2.68 MB)

Katalog Masterline

Katalog Nice Sea do pobrania

Katalog - dywaniki, zasłonki prysznicowe oraz kolekcje wolnostojące. Marka Nice Sea cechuje się różnorodnością wzorów i kolorów co powoduje, że każdy znajdzie tam coś dla siebie pobierz plik (6.12 MB)

Katalog dywaniki

4Garden

Katalog - 4Garden Akcesoria do ogrodu pobierz plik (6.12 MB)

Katalog dla ogrodu

Komentarze

Opinie o ADMIR EWA ŻYŁA

Cenniki do pobrania

  • plik excel
  • plik pdf
  • plik html

Admir - Akcesoria łazienkowe

Wysyłka


Ponieważ asortyment wystawiony w sklepie sprzedajemy równoległe na naszych aukcjach w Allegro czas DOSTAWY zakupionego towaru Może się czasem nieznacznie wydłużyć z powodu chwilowego braku w naszym magazynie, dlatego termin realizacji może się przeciągnąć do następnej DOSTAWY, nie dłużej niż do 7 dni roboczych . Zatem Prosimy przed zakupem o wysłanie wiadomości z zapytaniem o dostępności towaru.
Tel. 602-266-580 lub e-mail admir@admir.nazwa.pl

Gwarancja informacja


Bisk S.A. udziela 5 letniej gwarancji na szczelność i prawidłowe działanie korpusu baterii, na którą jest wystawiona karta gwarancyjna oraz głowicę i wężyki przyłączeniowe ponadto 2 letniej gwarancji na pozostałe elementy baterii (przełączniki natrysku, korki automatyczne, zestawy mocujące) - licząc od daty zakupu.

Certyfikaty i atesty na stronie producenta Bisk S.A.
Posiadamy zestaw wymaganych prawem atestów, certyfikatów i świadectw potwierdzających wysoką jakość produktów.

Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie dodatki i akcesoria do łazienki. Między innymi deski WC, podajniki na papier toaletowy, szafki wiszące oraz zestawy i komplety łazienkowe.

Sklep internetowy Shoper.pl