Menu

Katalog Bisk do pobrania

Katalog wszystkich produktów wchodzących w skład asortymentu marki Bisk, w tym armatury i zestawów natryskowych. (pobierz plik w formacie pdf. 10.25 MB)

Katalog 2010

Katalog Masterline do pobrania

Katalog zawiera szeroką ofertę produktów przeznaczonych dla klientów instytucjonalnych, od suszarek automatycznych, poprzez podajniki na papier i dozowniki mydła, po akcesoria dla niepełnosprawnych.Pobierz plik (2.68 MB)

Katalog Masterline

Katalog Nice Sea do pobrania

Katalog - dywaniki, zasłonki prysznicowe oraz kolekcje wolnostojące. Marka Nice Sea cechuje się różnorodnością wzorów i kolorów co powoduje, że każdy znajdzie tam coś dla siebie pobierz plik (6.12 MB)

Katalog dywaniki

4Garden

Katalog - 4Garden Akcesoria do ogrodu pobierz plik (6.12 MB)

Katalog dla ogrodu

Komentarze

Opinie o ADMIR EWA ŻYŁA

Cenniki do pobrania

  • plik excel
  • plik pdf
  • plik html

Admir - Akcesoria łazienkowe

Wyposażenie łazienek - dywany i maty łazienkowe:

Miękkie i ciepłe podłoże po wyjściu z wanny lub kabiny prysznicowej jest ważne dla większości z nas. Dywaniki lub maty łazienkowe to również zabezpieczenie przed poślizgnięciem się na wilgotnej nawierzchni. Marka Bisk S.A. proponuje akcesoria tego typu, które ze względu na różnorodność wzorów mogą zostać skrzętnie dopasowane do konkretnych łazienek.

Wszystkie produkty z kategorii Dywaniki łazienkowe zostały wyprodukowane z zachowaniem najwyższej staranności, dzięki czemu są tak funkcjonalne i pięknie prezentują się w łazienkach urządzonych w rozmaitym stylu.

Akryl i bawełna to podstawowe materiały wykorzystywane do produkcji dywaników marki Bisk. Dzięki przemyślanemu doborowi tworzyw, uzyskano akcesoria pozwalające na szybkie wchłanianie wilgoci, a do tego bardzo przyjemne w dotyku. Po wyjściu z kąpieli od razu staniesz na miłej i ciepłej powierzchni, która uchroni Cię przed upadkiem. Dzięki właściwościom absorpcyjnym, dywaniki pozwolą na wchłanianie wody z Twojego ciała, ale też pary wytwarzającej się w powietrzu. Co ważne, prawidłowo połączone włókna dywaników mają zdolność szybkiego wysychania.

Wielość kolorów i wzorów dywaników Bisk sprawia, że z łatwością wybierzemy ten, który najlepiej skomponuje się z wystrojem naszej łazienki. Wszystkie one będą też pasowały do łazienek znajdujących się w hotelach czy pensjonatach. Różnorodne desenie mogą łączyć się z aranżacją utrzymaną zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Dywaniki można dobierać w zestawy, dzięki czemu uzupełnimy nimi także łazienki o dużym metrażu.

Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie dodatki i akcesoria do łazienki. Między innymi deski WC, podajniki na papier toaletowy, szafki wiszące oraz zestawy i komplety łazienkowe.

Sklep internetowy Shoper.pl